CENTRUM DAWNYCH SZTUK WALK

AGENCJA EVENTOWA

POZNAJ NAS

Lata Działalności

Własnych rycerzy

Zorganizowanych eventów

Walkami rycerskimi zajmujemy się od 2001 roku. Aktualnie jesteśmy jednymi z najbardziej rozpoznawalnych zawodników Sportowych Walk Rycerskich w Polsce i za granicą. Do naszego zespołu należą członkowie Reprezentacji Polski Walk Rycerskich oraz pięciokrotni mistrzowie polski walk 5vs5. Poza tym prowadzimy jedyną w Polsce profesjonalną szkołę rycerską, do której co miesiąc uczęszcza ponad 80 osób. Tak wiele lat doświadczenia pozwalał nam na zorganizowanie dowolnej imprezy, niezależnie czy poszukujecie wykonawcy małego pokazu rycerskiego czy wielkiej imprezy plenerowej przeznaczonej dla kilku tysięcy widzów to jesteśmy w stanie to zapewnić. Przez lata zrealizowaliśmy dziesiątki pokazów, pikników miejskich, eventów integracyjnych, rekonstrukcji bitew. Wielokrotnie współpracowaliśmy z producentami gier czy telewizją zarówno w charakterze statystów, aktorów jak i konsultantów merytorycznych. Dlatego też, jeżeli szukasz specjalistów do realizacji widowisk historycznych to dobrze trafiłeś.

NASZA OFERTA

ZOBACZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

WIDOWISKOWE POKAZY WALK RYCERSKICH

Najwyższe umiejętności i najwierniej odwzorowane pancerze z dodatkiem profesjonalnego komentarza to właśnie nasz przepis na udany pokaz walki rycerskiej. Przeprowadzamy zarówno najprostsze dwuosobowe pokazy, w trakcie których widzowie nie tylko doświadczają emocji związanych z samą walką ale także zapoznają się ze średniowiecznym ekwipunkiem i etosem rycerskim. Dla najbardziej wymagających klientów  jako jedyni w Polsce oferujemy profesjonalne gale rycerskie „Stalowa Arena”  w trakcie której zawodnicy w mocnych drewnianych szrankach przy perfekcyjnie dobranej muzyce, w blasku pochodni i refleksach efektów pirotechnicznych staczają kilkurundowe ciężkie pojedynki a widzowie zupełnie dają się pochłonąć widowiskiem  i zapominają o współczesnym świecie.

Pokazy zarówno 1vs1 jak i grupowe. Do wyboru wszystkie średniowieczne bronie rycerskie od mieczy jedno lub dwuręcznych, przez topory, buzdygany aż do halabard.

IMPREZY INTEGRACYJNE

Dla firm oferujemy rozbudowane imprezy integracyjne zarówno na świeżym powietrzu, na zadaszonych obiektach wybranych przez klienta jak i na naszej własnej hali w centrum Warszawy.

Zakres organizowanego eventu zależy od wymagań klienta. Zawsze głównym kryterium jest zdefiniowanie rodzaju przygotowanego eventu. Zupełnie inną ofertę przygotujemy dla rodzinno-pracowniczego pikniku a inny na typowy event team buildingowy.  Tak czy siak, niezależni co to będzie to mogą być Państwo pewni że otrzymacie prawdziwe walki rycerskie, doskonałe elementów przedstawiające kulturę średniowieczną,  rewelacyjną atmosferę i zaangażowanych animatorów.

Wszyscy animatorzy anglojęzyczni. Możliwa organizacja pokazów także w innych językach.

SZKOLENIA RYCERSKIE DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu jedynej profesjonalnej szkoły rycerskiej w Polsce oferujemy możliwość organizacji pełnych szkoleń z walki rycerskich zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Zapewniamy pełne wyposażenie uczestników w tak zwany miękki sprzęt – dokładnie taki w jakim trenują najlepsi zawodnicy Rycerskiej Kadry Polski. Nasze szkolenie pozwoli nie aktywnie spędzić czas, zaznać walk rycerskich od środka ale także da wiele przyjemności i pozwoli poznać się ludziom od zupełnie nowej strony – wojowników!

Adrenalina, rywalizacja, bezpieczeństwo !

RYCERSKIE URODZINY

Większość dzieci marzy o byciu rycerzem. Dlaczego wiec nie spełnić tego marzenia organizując prawdziwe rycerskie urodziny !. W ich trakcie dzieci, dowiedzą się o zbroi i wyposażeniu rycerskim, zobaczą prawdziwą walkę rycerską, dama nauczy haftowania, tańczenia czy innej kobiecej umiejętności, będą miały okazji przymierzyć zbroje, bezpiecznie powalczą między sobą  a nawet po pokonaniu toru przeszkód pokonają smoka. Przebieg takiego wydarzenia zawsze dostosowujemy do wieku uczestników, dlatego czy wasze pociechy mają 5 czy 15 lat to będą zachwycone takimi urodzinami.

Zabawa jakiej jeszcze nie poznały !

OBOZOWISKA RYCERSKIE

Często istnieje potrzeba nie samego pokazu walki rycerskiej a zbudowania obozu gdzie widzowie będą mogli się poczuć jak przed setkami lat. Pozsiadamy kilkadziesiąt elementów pozwalających zbudować tętniący życiem obóz rycerski. W zależności od potrzeby można zawsze go zapełnić, choćby mincerzem wybijającym monety, grajkiem umilającym swym instrumentem zwiedzanie obozu, kowalem kującym podkowy dla koni, skryba uczącym średniowiecznej kaligrafii.

Zwiedź najprawdziwszy obóz jak przed 500 laty

INNE NIETYPOWE ZAMÓWIENIA

Niezależnie czy potrzebujesz konsultacji choreograficznej walk rycerskich, oprawy wernisażu, odważnych tancerzy igrających z ogniem, występu historycznej kapeli, rycerskich statystów czy aktorów, tancerzy biegłych w danych tańcach jesteśmy pewni, że dobrze trafiłeś wchodząc na naszą witrynę. Zachęcamy do napisania zapytania a my przygotujemy odpowiednią ofertę.

Zaufaj nam jak wcześniej zrobiło to kilkudziesięciu zadowolonych klientów !

KONTAKT

CZYLI JAK ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ

Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne szukające organizatorów urodzin czy też innych zabaw dla swoich pociech, pracowników domów kultury, urzędów miast zainteresowanych historycznymi eventami miejskimi oraz agencji eventowych szukających rzetelnych podwykonawców dla historycznej elementów swoich produktów.

Aby wyslac wiadomosc zaznacz ponizej ikone: Klucz.

Copyright: Centrum Dawnych Sztuk Walk 2016