CENTRUM DAWNYCH SZTUK WALK

KIM JESTEŚMY & CO ROBIMY

Razem z bratem zajmujemy się Sportowymi Walkami Rycerskimi praktycznie od początku ich powstania. Przez wiele lat skupialiśmy się głównie na aspekcie zawodniczym teraz zajmujemy się rozpropagowaniem tej idei i tego niezwykłego sportu.Szczególnie zależny nam na młodym pokoleniu. Chcielibyśmy dać mu alternatywę dla przesiadywania przed komputerem i pokazać, że przecież dokładnie to co tam, można też robić w rzeczywistości, łącząc dobrą zabawę, rozwój fizyczny i przywiązanie do tradycji

Robert Szatecki Trener i założyciel Centrum Dawnych Sztuk Walk

GRUPY TRENINGOWE

DLA DZIECI & DLA MŁODZIEŻY

Grupa Dziecięca “Dobre Wzorce” 4-7 lat

Grupa przeznaczona dla najmłodszych adeptów walk rycerskich. Dużo ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz nauki podstaw walk rycerskich przez gry i zabawy. Zapraszamy rodziców do czynnego uczestniczenia w treningu przez wspieranie i pomaganie młodym wojownikom/wojowniczkom. Takie wspólne treningi świetnie budują dobre relacje i są dalszym motorem dla wspólnego odkrywania świata.

Treningi w każdy poniedziałek 18:00-19:00

Grupa Młodego Adepta 8-12 lat

Grupa przeznaczona zarówno dla już wyrośniętych uczestników treningów z Grupy Dziecięcej jak i zupełnie nowych adeptów. Wraz ze wzrostem wieku naszych młodych pociech treningi stają się bardziej wymagające pod kątem dyscypliny. Teraz rodzice nie uczestniczą w treningach ale zamiast tego zapraszamy do obserwowania wysiłków dzieci z trybun. Nadal dużo ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz nauki podstaw walk rycerskich. Najlepsi uczestnicy będą mogli startować w ogólnopolskich zawodach rycerskich..

Treningi w każdą środę 18:00-19:00

Grupa Młodzieżowa 13-16 lat

Grupa przeznaczona zarówno dla trenujących już wcześniej jak i zupełnie nowych adeptów sztuki rycerskiej. W trakcie treningów skupiamy się na dalszym budowaniu sprawności fizycznej i wiary we własne siły. Adepci są szkoleni pod kątem regulaminów turniejowych tak, żeby jak najszybciej mogli z sukcesami rywalizować z rówieśnikami na ogólnopolskich zawodach. A nic w tym wieku nie jest bardziej potrzebne niż pewność siebie, którą można zdobyć osiągając swoje pierwsze większe sukcesy sportowe.

Treningi w każdy wtorek i czwartek 18:00-19:00

ONI JUŻ NAM ZAUFALI

ICH POCIECHY TRENUJĄ Z NAMI

Bożena Dałkowska
Mój 8-letni Krystiana zawsze był pełen energii. Cały czas uprawia różne sporty ale to głównie dzięki tym treningom może spełniać swoje pasje łącząc dobrą zabawę z rozwojem fizycznym. Co ciekawe za namową syna sama z z mężem też dołączyłam do treningów w grupie dla dorosłych. To jest rewelacyjna zabawa!

Michał Deptuch
Mój 5-letni syn Robert już po pierwszym roku treningów wziął udział w Ogólnopolskim Turnieju Miecza Sportowego gdzie zajął pierwsze miejsce na podium.

Magda Żarska
Od roku przychodzę z moim młodszym bratem na zajęcia. Zawsze marzyło mu się,aby zostać “rycerzem” i wreszcie udało nam się znaleźć miejsce gdzie jego marzenie udało się spełnić. Atmosfera jest świetna a same treningi dostosowane do poziomu dzieci.

CENNIK

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ TERAZ

AKtualny cennik na: https://cdsw.pl/

ZAPISZ SWOJE DZIECKO

NIECH POZNA TEN NIEZWYKŁY ŚWIAT

    Aby wysłać wiadomość zaznacz poniżej ikonę: Ciężarówki.