CENTRUM DAWNYCH SZTUK WALK
AGENCJA EVENTOWA

POZNAJ NAS

5

LAT DZIAŁALNOŚCI

32

WŁASNYCH RYCERZY

67

ZORGANIZOWANYCH POKAZÓW

Walkami rycerskimi zajmujemy się od 2001 roku.

Aktualnie jesteśmy jednymi z najbardziej rozpoznawalnych zawodników Sportowych Walk Rycerskich w Polsce i za granicą. Do naszego zespołu należą członkowie Reprezentacji Polski Walk Rycerskich oraz pięciokrotni mistrzowie polski walk 5vs5. Poza tym prowadzimy jedyną w Polsce profesjonalną szkołę rycerską, do której co miesiąc uczęszcza ponad 80 osób.

Tak wiele lat doświadczenia pozwala nam na zorganizowanie dowolnej imprezy, niezależnie czy poszukujecie wykonawcy małego pokazu rycerskiego czy wielkiej imprezy plenerowej przeznaczonej dla kilku tysięcy widzów to jesteśmy w stanie to zapewnić.Przez te wszystkie lata zrealizowaliśmy dziesiątki:

  • pokazów
  • pikników miejskich
  • eventów integracyjnych
  • rekonstrukcji bitew
  • promocji firm i gier komputerowych

Dlatego też, jeżeli szukasz specjalistów do realizacji widowisk historycznych to dobrze trafiłeś.

Wielokrotnie współpracowaliśmy z producentami gier czy telewizją zarówno w charakterze statystów, aktorów, konsultantów merytorycznych jak i choreografów.

NASZA OFERTA

ZOBACZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

WIDOWISKOWE POKAZY WALK RYCERSKICH

Najwyższe umiejętności i najwierniej odwzorowane pancerze z dodatkiem profesjonalnego komentarza to właśnie nasz przepis na udany pokaz walki rycerskiej. Przeprowadzamy zarówno najprostsze dwuosobowe pokazy, w trakcie których widzowie nie tylko doświadczają emocji związanych z samą walką ale także zapoznają się ze średniowiecznym ekwipunkiem i etosem rycerskim. Dla najbardziej wymagających klientów jako jedyni w Polsce oferujemy profesjonalne gale rycerskie „Stalowa Arena”, w trakcie której zawodnicy w mobilnych stalowych szrankach przy perfekcyjnie dobranej muzyce, w blasku pochodni i refleksach efektów pirotechnicznych staczają pojedynki a widzowie całkowicie dają się pochłonąć widowiskiem i zapominają o współczesnym świecie.

Pokazy zarówno 1vs1 jak i grupowe. Do wyboru wszystkie średniowieczne bronie rycerskie od mieczy jedno lub dwuręcznych, przez topory, buzdygany aż do halabard.

MIEJSKIE OBCHODY HISTORYCZNE

Bardzo często jeździmy po całej Polsce prezentując kulturę średniowieczną przy okazji różnych obchodów w małych miasteczkach i miastach. bardzo często z naszych usług korzystają też gminy wiejskie szukające ciekawych atrakcji na coroczne dożynki. Mało jest rzeczy tak chytliwaych jak rycerze. Juz przy niedużym budżecie wystawiamy namioty i stanowiska prezentujące uzbrojenie i szranki, gdzie dzieci pod okiem specjalistów mogą powalczyć i sprawdzić swoją siłę w starciu także z rycerzami. Cały dzień okraszamy wieloma pokazami prawdziwej walk rycerskiej – nie jest to teatr a prawdziwa poważna walka, co szczególnie męska część widowni bardzo docenia. Mamy przygotowanych wiele stanowisk i pokazów więc co roku możemy przyjechać z czymś innym – mamy taniec ognia, mincerza pzowalajacemu widzom samemu wybić sobie monetę, tor łuczniczy, tor do rzutu oszczepem, toporami i nożami, naukę kaligrafii na specjalnym podeście wzorowanym na historycznych stołach skrybów, pokazy artyleryjskie, sarmackie gdzie odziani w żupany wojownicy pokazują jak doskonale władają szablą. przy perfekcyjnie dobranej muzyce, w blasku pochodni i refleksach efektów pirotechnicznych staczają pojedynki a widzowie całkowicie dają się pochłonąć widowiskiem i zapominają o współczesnym świecie.

Wymienione atrakcje to nie wszystko – napisz czego szukasz my to przygotujemy!

REKONSTRUKCJE BITEW I OBLĘŻEŃ

Lata zjedzone najpierw na uczestnictwie, później pomocy w organizacji a w końcu samodzielnym przygotowywaniu rekonstrukcji bitew średniowiecznych pozwala nam bez strachu podejmować się nawet największych zleceń. Szukasz kogoś kto przygotuje dla Twoich widzów rekonstrukcję bitwa? Koniecznie odezwij się do nas!

Nie zapominajmy o naszej przeszłości, uczmy przez zabawę i rozwijajmy lokalny przemysł turystyczny!

POKAZY ŚLUBNE

Ślub to wyjątkowe wydarzenie. Jeżeli chciałbyś żeby przygotować jego rycerską oprawę, zrobić szpaler mieczy, odpalić na wiwat armatę, zrobić pokaz rycerski czy odegrać zaskakującą dla gości scenę pojedynku koniecznie pisz do nas! Tak samo już kilkukrotnie pomagaliśmy przy romantycznych oświadczynach. Taki oświadczyn Twoja wybranka nigdy nie zapomni:)

Pamiętaj to Wasz wspaniały dzień uczyń go jeszcze bardziej wyjątkowym!

RYCERZE NA PROMOCJE FIRM

Już wielu firmom pomagaliśmy przygotowywać atrakcje i stoiska na targach! Byliśmy między innymi na: Poznań Game Arena ( dla CDP), Epic Game Show Music, na targach samochodów terenowych na Pradze, Intel Extrem Masters ( dla Corsair), na targach fryzjerskich i wielu innych.

Przykuj uwagę gości do swojego stoiska!

RYCERZE DO REKLAM

Jeżeli Twoja kampania reklamowa wymaga wykorzystania rycerzy serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Występowaliśmy już w szeregu reklam( m.in. TREFL, CDP, CENEGA, kamera VENOM, PANASONIC i inne) i programów telewizyjnych ( Mam Talent, Czar Par, Pytanie na Śniadanie, Dzieńdobry TVN, Uwaga TVN, Korona Królów, Syn Gwiazd i inne). Warto też zwrócić uwagę że duża cześć naszych ludzi ma już podstawowe obycie z kamerą a niektórzy nawet pewne doświadczenie aktorskie, są to elementy bardzo ułatwiające sprawną pracę.

Wybierzcie od razu najlepszych!

ATRAKCJE NA PREMIERY FILMOWE

Co roku w kinach wydawane są duże rycerskie lub fantasy produkcje filmowe a w ostatnich czasach także HBO czy NETFLIX przygotowuje wielkie widowiska jak Gra o Tron czy Wiedźmin. Serdecznie polecamy się do współpracy przy premierach filmowych. Zapewniamy animatorów przebranych w odpowiednie stroje a także wypożyczamy same stroje. Co najważniejsze przygotowujemy widowiskowe pokazy walki choreograficznej zarówno bez pancerza jak i w pancerzach. W swoim portfolio mamy także przygotowane stanowiska animacyjne żeby zaciekawić widzów oczekujących na seans.

Zaufaj najlepszym !

KASKADERZY DO MOTION CAPTURE

Jeżeli produkujecie grę w klimatach średniowiecznych lub fantasy to nie znajdziesz lepszych kaskaderów do motion capture. Regularnie wspólpracujmy z polskimi producentami gier i zapewniamy realistyczne i ciekawe układy walk.

Motion Capture z Mistrzami Rycerskimi!

SZKOLENIA RYCERSKIE DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu jedynej profesjonalnej szkoły rycerskiej w Polsce oferujemy możliwość organizacji pełnych szkoleń z walki rycerskich zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Zapewniamy pełne wyposażenie uczestników w tak zwany miękki sprzęt – dokładnie taki w jakim trenują najlepsi zawodnicy Rycerskiej Kadry Polski. Nasze szkolenie pozwoli nie aktywnie spędzić czas, zaznać walk rycerskich od środka ale także da wiele przyjemności i pozwoli poznać się ludziom od zupełnie nowej strony – wojowników!

Adrenalina, rywalizacja, bezpieczeństwo !

RYCERSKIE URODZINY

Większość dzieci marzy o byciu rycerzem. Dlaczego wiec nie spełnić tego marzenia organizując prawdziwe rycerskie urodziny !. W ich trakcie dzieci, dowiedzą się o zbroi i wyposażeniu rycerskim, zobaczą prawdziwą walkę rycerską, dama nauczy haftowania, tańczenia czy innej kobiecej umiejętności, będą miały okazji przymierzyć zbroje, bezpiecznie powalczą między sobą a nawet po pokonaniu toru przeszkód pokonają smoka. Przebieg takiego wydarzenia zawsze dostosowujemy do wieku uczestników, dlatego czy wasze pociechy mają 5 czy 15 lat to będą zachwycone takimi urodzinami.

Zabawa jakiej jeszcze nie poznały !

OBOZOWISKA RYCERSKIE

Często istnieje potrzeba nie samego pokazu walki rycerskiej a zbudowania obozu gdzie widzowie będą mogli się poczuć jak przed setkami lat. Pozsiadamy kilkadziesiąt elementów pozwalających zbudować tętniący życiem obóz rycerski. W zależności od potrzeby można zawsze go zapełnić, choćby mincerzem wybijającym monety, grajkiem umilającym swym instrumentem zwiedzanie obozu, kowalem kującym podkowy dla koni, skryba uczącym średniowiecznej kaligrafii.!

Zwiedź najprawdziwszy obóz jak przed 500 laty

INNE NIETYPOWE ZAMÓWIENIA

iezależnie czy potrzebujesz konsultacji choreograficznej walk rycerskich, oprawy wernisażu, odważnych tancerzy igrających z ogniem, występu historycznej kapeli, rycerskich statystów czy aktorów, tancerzy biegłych w danych tańcach jesteśmy pewni, że dobrze trafiłeś wchodząc na naszą witrynę. Zachęcamy do napisania zapytania a my przygotujemy odpowiednią ofertę.

Zaufaj nam jak wcześniej zrobiło to kilkudziesięciu zadowolonych klientów !/p>

KONTAKT

CZYLI JAK ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ

Zapraszamy do kontaktu:

664-835-379 kontakt@CDSW.pl

lub przez poniższy formularz:

    Aby wysłać wiadomość zaznacz poniżej ikonę: Gwiazdy.