Wypożyczalnia rycerska


WYPOŻYCZALNIA CENTRUM DAWNYCH SZTUK WALK

STROJE HISTORYCZNE, ZBROJE, BROŃ ŚREDNIOWIECZNA DLA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH


NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA

Niezależnie czy szukasz stroju do reklamy, nagrania YouTube, filmu, na rycerskie oświadczyny czy po prostu na bal przebierańców lub karnawał to jesteś we właściwym miejscu.

Prezentowane przez nas produkty to nie są to tanie uszyte ze sztucznych materiałów przebrania, to prawdziwe stroje uszyte z dobrych mięsistych materiałów na wzór historyczny lub konkretnych settingów fantasy. Bardzo często dostajemy zapytania o wypożyczanie broni i zbroi. Gdybyśmy zebrali wszystko co jest w wypożyczalni to pewne jest to, że mogli byśmy uzbroić centurię piechoty. Większość broni dostępnej w wypożyczalni jest zatępiona ale gdyby zaszła taka konieczność to mamy też egzemplarze ostre.

Zaufaj nam tak jak zaufało wielu youtuberów i agencji reklamowych.


WSPARCIE MERYTORYCZNE

Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne w doborze stroju. Nasi specjaliści z zakresu kostiumografii, historii ubioru oraz bieżących trendów fantastyki są wstanie doradzić wybór optymalnego stroju.

DOSTĘPNOŚĆ 24/7

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny siedem dni w tygodniu. W razie sytuacji awaryjnej nasz konsultant zawsze jest dostępny pod numerem telefonu: 664 835 379.

DOSTAWA

Na terenie Warszawy i okolic jesteśmy w stanie dostarczyć i odebrać zamówione stroje. Przy większych zamówieniach na plany filmowe nasz konsultant może zostać na czas kręcenia scen na miejscu służąc pomocą w szybkim przebieraniu aktorów.

Centrum Dawnych Sztuk Walk
ul. Kolejowa 8c
01-210 Warszawa
Telefon:
+48 664 835 379
Email:
kontakt@cdsw.pl