KIERMASZ LARP

Co to takiego Kiermasz LARP -owy?

Zapraszamy Was serdecznie na nasz Kiermasz LARP-owy organizowany w największej szkole rycerskiej w Polsce – Centrum Dawnych Sztuk Walk na ulicy Kolejowej. Na naszym kiermaszu znajdziecie nie tylko stoiska profesjonalnych wystawców, ale także możliwość sprzedaży własnych rzeczy przez każdego uczestnika. Wyjście na kiermasz możecie także potraktować towarzysko jako świetne miejsce do spotkania z ludźmi z tymi samymi zainteresowaniami. Dołączcie do nas już na najbliższej edycji!

Kiedy odbywa się najbliższy kiermasz?


24.03.2024

godz. 12.00 – 15.00

Centrum Dawnych Sztuk Walk Kolejowa 8c Warszawa


Poznajcie Partnerów Kiermaszu LARP – owego!

Centrum Dawnych Sztuk Walk


Największa szkoła rycerska w Polsce. Posiada jedyną w swoim rodzaju własną klimatyczną salę treningową, w której da się realnie poczuć ducha dawnych czasów. Autorski system WTR jest świetną bazą dla osób zainteresowanych walkami LARP oraz szermierką historyczną. Z każdym rokiem co raz więcej adeptów CDSW zajmuje się nie tylko sportowymi walkami rycerskimi, HEMA ale też grami LARP.

LARPy Biały Gryf


Organizacja zajmująca się tworzeniem gier LARP na najwyższym poziomie. Dopracowane historie i duża dbałość o scenografię pozwalają zanurzyć się w fantastycznych opowieściach. Już w kwietniu odbędą się kolejne edycje najnowszych scenariuszy w Warszawie. To świetny sposób na dobrego LARP-a bez konieczności jeżdżenia na drugi koniec polski. Biały Gryf zaprasza!

Sklep 5 Żywiołów


Największy sklep z akcesoriami LARP w Polsce. Regularnie wprowadzają do oferty produkty kolejnych producentów sprawiając, że gry w Polsce są jeszcze barwniejsze! Warto też zawsze pamiętać, że działająca z nimi agencja artystyczna pod tą samą nazwą jest odpowiedzialna za legendarnego już Battlequesta czyli cykl gier, dzięki której tak bardzo rozwinęły się LARP-y w Polsce. Dziękujemy za to!

Zgłoszeni wystawcy

Poniższa lista przedstawia tylko oficjalnych wystawców będącymi dużymi rzemieślnikami lub kupcami. Poza tym będzie kilkanaście osób sprzedająca swoje nie używane już sprzęty i akcesoria.

  • Kokosz Gambesons  – Ubrania bojowe i cywilne
  • Karelus Jacek Handmade Shoes – Buty historyczne i LARP-owe
  • Centrum Dawnych Sztuk Walk – Dużo ubrań, trochę używanej broni lateksowej i różnych drobiazgów
  • Hafty Dla Szlachty – Ubrania, materiały, zastawy i wiele innych rzeczy
  • Czekamy na kolejne zgłoszenia…

Jak dołączyć

Osoby prywatne


Wejście na salę o godzinie 12.00

Wejście darmowe

Możliwość sprzedawania po rozłożeniu się na podłodze, na własnym stoliku lub na podestach trybun – otwartych na tej edycji do eksponowania towarów.

W ramach podziękowania zachęcamy do polubienia profili naszych partnerów na FB:

Wystawcy


Wejście na salę o godzinie 10:30

Opłata placowa 100 pln

Sprzedaż na wyznaczonym terenie na sali. Pomagamy w załatwieniu ewentualnie stolików w cenie 20 pln za stół .

Tak było na poprzednich Kiermaszach LARP -owych ?

Fotografie wykonane przez Monika Jędrys Photography 

Centrum Dawnych Sztuk Walk
ul. Kolejowa 8c
01-210 Warszawa
Telefon:
+48 664 835 379
Email:
kontakt@cdsw.pl