Zamawianie sprzętu treningowego

Zachęcamy do zamawiania sprzętu treningowego przez klub, dzięki temu nie tylko możecie liczyć na uzyskanie delikatnej zniżki, uniknięcie opłat za przesyłkę ale także konsultację z trenerem, który doradzi czy na pewno to co wybraliście sprawdzi się w naszych treningach i wyjazdach. Zamawiając przez klub także pomagacie budować nam relacje z partnerami oraz uzyskiwać jeszcze lepsze warunki w przyszłości.

Poznajcie naszych partnerów:

Podstawowym sprzętem używanym na treningach WTR, Miecza Długiego i Szabli są produkty dostępne w Histfence. Poza tym ich kurtki, spodnie i rękawice to najlepszy sprzęt dla osób zainteresowanych przejściem do grupy HEMA.

Sprzęt do gier LARP w tym zadające szyku na ostatnim turnieju wewnętrznym tanie szaty herbowe znajdują się w sklepie 5 Żywiołów.

Ubrania, przeszywki i przeróżne sprzęty historyczne

Gohurt posiada rozbudowaną ofertę ochraniaczy dedykowanych do walk na miękko oraz broń stalową.

Jak zamawiać przez CDSW

  • Wybierz produkt z oferty partnera
  • Napisz maila o tytule „Zamówienie grupowe CDSW” i wklej w treści linki do zamawianych produktów i ewentualne pytania. W odpowiedzi dostaniesz przybliżony czas realizacji i ostateczną cenę.
  • Zapłać za produkty przy odbiorze zamówienia w klubie.

Pamiętaj, że zamówienia są wysyłane do partnerów 26 dnia każdego miesiąca. Jeżeli zależy Tobie na czasie dopilnuj, żeby zrobić zamówienie do tego dnia!

Trener Robert Szatecki

Nie zapomnijcie też o specjalnych warunkach jakie mają nasi Adepci u pozostałych naszych partnerów!

Jeżeli szukacie docelowej przeszywki pod zbroję to odezwijcie się właśnie do Inny Rek. Powołując się na CDSW dostaniecie specjalną cenę a przede wszystkim najlepszy możliwy termin!

Po zbroje polecamy współpracującą z nami pracownię GS Studio. Powołując się na CDSW przy produktach standardowych macie pierwszeństwo w realizacji zamówienia. To jest naprawdę bardzo dużo:D

Centrum Dawnych Sztuk Walk
ul. Kolejowa 8c
01-210 Warszawa
Telefon:
+48 664 835 379
Email:
kontakt@cdsw.pl